Żabno

2014-09-28, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Zasłużony remis!

W ostatnim spotkaniu naszej drużynie udało sie zdobyć kolejny cenny punkt, dzięki remisowi 1:1 z OKS-em Wielowieś!

Cały mecz, ze względu na charakter gry można podzielić na kilka etapów, bowiem role "dominującej" drużyny co chwila ulegały zmianie. Zaczęło się spokojnie, zawodnicy starali się rozgrywać przemyślane akcje.

6' Pierwsza groźa sytuacja Radosanu. Strzał oddaje Kwietniewski, piłka jednak odbija sie od bramkarza.Jędrzejewski stara się dobić, ale również nieskutecznie.

13' OKS przy piłce. Długie podanie na prawe skrzydło, wrzutka do pola karnego i skuteczny, mocny strzał do bramki. 0:1

14' Gra nabiera tempa. Żółta kartka dla zawodnika rywali za złapanie piłki.

16' Obiecujący strzał Zięby: po ziemi, tuż obok słupka. Wielowieś gra zdecydowanie lepiej. Więcej atakują i nie ustępują w obronie.

25' Kolejna okazja do wyrównania. Zmuszamy bramkarza przeciwników do dalekiego wyjścia, a odbita przez niego piłka przelatuje obok pustej bramki. Niestety nie miał kto dobić. Przewaga rywali maleje.

39' Po rzucie wolnym Kasak po raz kolejny oddaje strzał, który w ostatniej chwili, tuż przed nszym napastnikiem wyłapuje bramkarz.

42' Zięba z 18m w pięknym stylu kieruje piłkę tuż pod poprzeczkę. Niestety i to zostało "wyjęte".

Kolejna kartka dla zawodnika OKS-u za blokowanie stałego fragmentu gry. Na boisku robi się nerwowo.

43' Nieuznany gol przeciwnika, po źle wyrzuconym aucie.

Po przerwie gramy zdezydowanie bardziej zawzięcie, ale nadal za mało piłek trafia do naszych napastników. Za Wolaka, na boisko wchodzi Madej.

60' To już druga, bardzo rysykowna interwencja Chciuka. Po kontakcie z napastnikiem, kontuzjowany opuszcza boisko. Na bramce staje Rojek.

79' Nareszcie! Rzut wolny, zamieszanie w polu karnym rywali, Jędrzejewski podaje do Gąsiorowskiego i mamy bramkę! 1:1 Chwile później, Sołtys mocnym strzałem pod poprzeczkę, omal nie zdobył kolejnego dla naszej drużyny gola.

Ostatnie minuty spotkania robią się naprawdę ciekawe. Obie drużyny grają pewnie i rozgrwają sporo ryzykownych akcji.

90' Nerwy udzielają się także kibicom - niewielkie zamieszanie na "trybunach".

Ostatni mecz utwierdził nas w przekonaniu, że walka do smego końca popłaca. Dziękujemy naszym zawodnikom za zaangażowanie i powodzenia w następnym spotkaniu!