Radomyśl nad Sanem

2014-06-08, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Kolejne zwycięstwo na własnej murawie!

W ubiegłą niedzielę, na stadionie w Radomyślu byliśmy świadkami kolejnego, rewelacyjnego spotkania pomiędzy Radosanem a WKS-em Zabrnie. Wynik? Oczywiście korzystny! 4:0

Mimo upalnej pogody i rażącego słońca, nasi zawodnicy grali naprawdę dobrze. Przez niemal całą pierwszą połowę, gra toczyła się po stronie boiska przeciwnika. Obrońcy blokowali praktycznie każdą wyprowadzaną akcję WKS-u.

12Pada pierwsza bramka tego spotkania. Piłkę z prawego skrzydła dośrodkowuje Kwietniewski, a głową kończy Story. 1:0

13’ Pierwsza ryzykowna interwencja Wianeckiego, który „wydziera” piłkę nadbiegającym napastnikom.

15’ Rzut rożny w wykonaniu Kwietniewskiego i kolejny celny strzał głową Storego! Rywale zaczynają się denerwować. 2:0

21’ Kolejna szansa na bramkę. Jędrzejewski wbiega z piłką w okolice pola karnego, jednak bramkarzowi udaje się dobiec do 11. metra i wybić ją na niewielką odległość. Strzał pewnie dobija Gąsiorowski, jednak trafia w głowę obrońcy Zabrnia.

22’ Kasak trafia w poprzeczkę z okolic 16m. Atakujemy coraz odważniej, ale upał daje się we znaki.

26Sędzia ogłasza minutę przerwy, aby zawodnicy mogli napić się wody.

35’ Jedna z nielicznych groźnych akcji WKS-u w tej połowie. Strzał z kilkunastu metrów pewnie broni nasz bramkarz.

36’ Jędrzejewski atakuje prawym skrzydłem i dośrodkowuje piłkę na 4m przed bramkę wprost do Kwietniewskiego, który oddaje celny strzał i podwyższa wynik na 3:0! Rywale wciąż starają się wyprowadzać akcje, jednak przeważnie tracą piłkę w połowie boiska, gdzie swoją rolę świetnie spełniają obrońcy Radosanu.

57’ Pierwsza groźna akcja naszej drużyny  po przerwie. Gąsiorowski wyłapuje piłkę w samym rogu boiska, skąd wrzuca ją w pole karne do Kwietniewskiego. Ten niestety oddaje niecelny strzał.

58’ Seria zmian w składzie Radosanu. Gąsiorowskiego zmienia Miłosz Maciurzyński, a Kwietniewskiego - Pakuła. Rywale grają coraz bardziej zawzięcie. Obie drużyny atakują częściej, jednak wciąż mamy przewagę.

64’ Krystiana Ziębę zmienia Środek, który już po niespełna minucie musi zostać sprowadzony z boiska z powodu kontuzji kolana. Jego miejsce zajmuje Wolak.

71' Kolejna przerwa na wodę.

75’ W wyniku nieporozumienia między naszymi napastnikami, po rzucie rożnym, piłka z odległości 2m zostaje wybita ponad poprzeczkę.

79’ Atakom nie ma końca. Story popisuje się pięknym strzałem z lewego rogu boiska tuż ponad bramkę.

85’ Starania przynoszą upragnioną, czwartą już bramkę. Po asyście Pakuły, piłkę między słupkami umieszcza Story! 4:0 Tym optymistycznym akcentem, już 2 minuty później sędzia zakończył spotkanie.

W skrócie: Kolejny piękny mecz, kolejne wysokie zwycięstwo, kolejne 3 punkty. Nie zmieniajcie się!