Aktualności

WSTĘPNE ZESTAWIENIE PAR BARAŻOWYCH ROZLOSOWANE !!!

• autor: Wladekmp, 2014-06-25 07:45

Regulamin spotkań barażowych

Gospodarzem pierwszych meczów są zespoły z niższej klasy rozgrywkowej, w przypadku klasy równorzędnej zespół mający mniejszą ilość zdobytych punktów, następnie stosunek bramek. Spotkania barażowe są dokończeniem sezonu 2013/2014 co do uprawnienia zawodników, żółtych i czerwonych kartek. Baraże rozgrywane są na zasadzie dwumeczu, czyli mecz i rewanż. W przypadku, gdy w bilansie dwóch spotkań zespoły uzyskują identyczną ilość punktów i taką samą różnicę bramek wówczas decydują bramki zdobyte na wyjeździe, które liczą się podwójnie. W przypadku, gdy spotkanie rewanżowe zakończy się takim samym rezultatem jaki padł w pierwszym spotkaniu wówczas sędzia zarządzi dogrywkę 2 x 15 minut, a gdy ona nie przyniesie rozstrzygnięcia, nastąpi seria rzutów karnych zgodnie z przepisami gry (w dogrywce bramki na wyjeździe nie liczą się podwójnie).

Baraże odbędą się w n/w terminach .
1. 02.07.2014 r. środa - godz.17.00
2. 06.07.2014 r. niedziela - godz.17.00

Zestawienie par barażowych

- o Klasę okręgową
Wicemistrz A-1 (KP Zarzecze)- wyższe miejsce klasy okręgowej/ MKS Orzeł Rudnik
Wicemistrz A-2 (ZKS Stal II Stalowa Wola)- niższe miejsce klasy okręgowej / LZS Podwolina

- o Klasę A
Wicemistrz B-1 (OKS Koniczynka Ocice)- niższe miejsce klasy A1 / KP Sarzyna/ Ceramika Harasiuki
Wicemistrz B-2 (Radosan Radomyśl)- wyższe miejsce klasy A2 / Iskra Sobów/ Lzs Jadachy
Wicemistrz B-3 (KS Czarni Sójkowa) - niższe miejsce klasy A2 / Łęg Stany/ Iskra Sobów
Wicemistrz B-4 (LKS Jodła Przychojec)- wyższe miejsce klasy A1 / Ceramika Harasiuki
/ Górnovia Górno

Zestawienie gier jak wyżej dla statystyki przy wariancie II.
Wariant I - nikt nie spada z IV ligi / nie brany pod uwagę
Losowanie uwzględnia warianty II i III spadku z IV ligi
1. Wariant II - spada 1 drużyna (OKS Mokrzyszów)
2. Wariant III - spadają 2 drużyny (OKS Mokrzyszów i MKS Stal Nowa Dęba)

W przypadku wariantu III - spadku 2 drużyn z IV ligi - tj. OKS Mokrzyszów i Stali Nowa Dęba - dodatkowo baraż o pozostanie w Klasie "A" rozegrają drużyny zajmujące 12 miejsca w obu grupach Klasy A1 i A2.
Pozostałe baraże przy wariancie III przesuną się o jedno miejsce w górę tabeli Klasy "O" i "A".