Aktualności

Drugi remis w tej rundzie

• autor: Paweł, 2013-09-08 17:55

Nasi piłkarze zremisowali na wyjeździe 2:2 z drużyną Huragan Zdziechowice

Od pierwszych minut meczu  Radosan znacznie przeważał w posiadaniu piłki i cały czas atakował rywala ale nie skutecznie strzały które nasi napastnicy oddawali na bramkę rywala albo trafiały w bramkarza albo odbijały się od słupka lub poprzeczki po prostu pech. Na nasze nieszczęście ten pech dalej nas się trzymał pierwszy strzał na naszą bramkę przez zawodnika z drużyny Huraganu  ustalił wynik 1:0 dla gospodarzy, ta pierwsza bramka padła można powiedzieć z niczego ale wynik jest lecz pech dalej nas nie opuszczał  pod koniec pierwszej połowy z rzutu wolnego gospodarze ustaliły wynik na 2:0.

Po przerwie trener dokonał zmiany i na boisko wszedł Budziłko który w 55min z rzutu wolnego umieścił piłkę w bramce Huraganu co dał wynik 2:1 walka trwała dalej około 80min spotkania sędzia główny zagwizdał rzut karny dla Radosanu, do strzału podszedł Bolek ale nie trafił w bramkę przeciwnika tylko piłka odbiła się od nóg bramkarza i tu można powiedzieć że szczęście się do nas uśmiechnęło ponieważ obrońca gospodarzy chcąc wybić piłkę po interwencji bramkarza umieścił piłkę w swojej bramce strzelając samobija i ustalając wynik na 2:2.  Tym wynikiem zakończyło się spotkanie Radosanu z Huraganem.

W podsumowaniu całego spotkania mecz był ładny i widać było w naszych zawodnikach chęć zwycięstwa ale niestety szczęście nam nie dopisało ważne jest to że nie przegraliśmy tylko z wyniku 2:0 ciężką pracą i walką udało nam się zremisować 2:2 i zdobyć ten 1pk który też w przyszłości może być bardzo ważny.

Jeszcze dużo meczy przed nami jak i przed naszymi przeciwnikami może się jeszcze dużo zmienić walczymy i gramy swoje Radosan

Skład: Wianecki, Zięba K, Mruk, Madej, Maciurzyński M, Bolko, Pakuła, Krystian Z, Kwietniewski, Kasak, Kawęcki