Statystyki drużyny

Aktualności

Radosan liderem!!!

• autor: Wladekmp, 2013-08-23 19:30

Po pokonaniu w trzeciej kolejce zespołu LZS Majdan Zbydniowski 3:1 nasza drużyna pozostaje na pozycji lidera.

Więcej w rozwinięciu...

Już w 3min. wynik otworzył Budziło, który po podaniu od Kasaka skierował piłkę do bramki. na 2:0 wynik podniósł Jędrzejewski w 39min. znowu po podaniu Kasaka. Majdan grał swoje i już 3 minuty po bramce ,,Sołtysa'' strzela kontaktowego gola. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej połowie zobaczyliśmy tylko jedną bramkę której strzelcem był Budziło. Przy tym golu asystował nie kto inny jak Kasak. W 56min. Muszyński fauluje w polu karnym zawodnika gości i sędzie wskazał na wapno. Na szczęście goście nie wykorzystują karnego.

Niestety w 10min. spotkania kontuzji kolana doznał nasz kolega Środek. Jak się później okazało kontuzja ta jest dość poważna i nie wiadomo kiedy Łukasz wróci na boisko.

Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Radosan Radomyśl 3 - 1 LZS Majdan Zbydniowski

Skład: Wianecki, Muszyński, Zięba Krystian, Zięba Konrad (62min. Gąsiorowski), Mruk, Pakuła, Maciurzyński Miłosz, Środek (10min. Jędrzejewski), Kwietniewski (88min. Kowalik), Budziło (80min. Białecki), Kasak

Bramki: Budziło, Jędrzejewski, Budziło

Przepraszam za opóźnione newsy, ale jest to spowodowane brakiem czasu. Proszę o wyrozumiałość.